Į pagrindinį turinį 
Svetainėje naudojami tik būtini slapukai užtikrinantys svetainės veikimą.  Gerai

Elgesio ir emocijų sutrikimų turintis vaikas mokykloje. Praktinis vadovas

Pristatome antrąjį Terapinio ugdymo centro ,,Aplink" metodinį leidinį ,,Elgesio ir emocijų sutrikimų turintis vaikas mokykloje". Tai yra praktinis vadovas papildantis pirmąją mūsų Centro metodinę priemonęŠiame leidinyje, remdamiesi savo patirtimi, bandėme perteikti konkrečius metodus, frazes ar susitarimus, galinčius padėti dirbant su EES turinčiu vaiku.

Leidinyje rasite, kokie dalykai (susitarimai, perėjimai, pamokos vertinimas ir pan.) padeda elgesio ir emocijų sutrikimų (ar) sunkumų turinčiam vaikui išbūti klasės aplinkoje. Taip pat leidinyje apžvelgiami svarbūs elgesio ir emocijų reguliavimo aspektai: sensorinė integracija, ryšio su vaiku kūrimas, nusiraminimo pagalbos būdai ir t.t.. 

Leidinyje taip pat rasite pagalbinę vaizdinę medžiagą (meditacijos korteles, dienos tvarkaraščius, emoijų varikliuką) darbui su vaikais. 

,,Suprantame, kad šis darbas yra sunkus ir dažnai kelia iššūkių, rezultatų tenka ilgai laukti, todėl neretai apima nusivylimas ir bejėgystė, tačiau nepasiduokite! Kiekviena diena yra nauja pradžia, tad pasistenkite ir vaiką kiekvieną dieną pamatyti tarsi iš naujo."  

 

Metodinę priemonę parengė VŠĮ Terapinio ugdymo centro „Aplink“ komanda/

  • Gražina Liutkevičė, direktorė, psichologė-psichoterapeutė
  • Aurelija Dapšė, pedagogė
  • Ernesta Smilingytė, psichologė
  • Ilona Vitkevičienė, socialinė darbuotoja
  • Erika Ratkevičiūtė, intensyvios psichosocialinės reabilitacijos programos vadovė
  • Rasa Katinaitė, klinikinės psichologijos praktikantė

Maketavo ir iliustravo / Aistė Papartytė

Tekstą redagavo / Margarita Gaubytė 

Jei norite įsigyti leidinį, kviečiame susisiekti el. paštu info@tuc.lt .  Knygos kaina - 10 eu (+ siuntimo išlaidos). Leidinį galima atsiimti adresu Kalvarijų g. 98 - 34, Vilnius (tuomet siuntimo išlaidos netaikomos).