Į pagrindinį turinį 
Svetainėje naudojami tik būtini slapukai užtikrinantys svetainės veikimą.  Gerai

KONFERENCIJA
KONFERENCIJA

Aš (ne)galiu mokytis mokykloje?! -

ko reikia elgesio ir emocijų sutrikimų turintiems mokiniams

Įtraukiojo ugdymo iššūkiai neramina tiek mokyklų bendruomenes, tiek tėvus ir pačius vaikus. Kaip pasitikėti savimi, pasitinkant nežinomybę? Atsakymus išgirsite konferencijoje “Aš (ne)galiu mokytis mokykloje?! Ko reikia elgesio ir emocijų sutrikimų turintiems mokiniams”.

Konferencijoje savo patirtimi dalinsis su elgesio ir emocijų sutrikimų turinčiais vaikais dirbantys mokytojai ir terapeutai, komandų vadovai. Sužinosite, kaip kasdien galite išnaudoti kiekvieną buvimo su vaiku momentą, kurti palaikančią aplinką ir puoselėjantį santykį.

Konferencija skirta pedagogams, švietimo pagalbos specialistams, mokyklų administracijų darbuotojams, vaiko gerovės komisijų nariams, vaiko teisių apsaugos specialistams ir kitų sričių atstovams, kurie savo darbe susiduria su elgesio ir emocijų sutrikimų turinčiais vaikais ir nori jiems padėti.

VšĮ Terapinio ugdymo centro “Aplink“ tikslas – padėti traumas patyrusiems bei elgesio ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams, pagerinti jų funkcionavimo lygį, konsultuoti bei padėti tėvams, globėjams, mokytojams, kai kyla sunkumų vaikų kasdieniame gyvenime. Teikiamos paslaugos ir intervencijos grindžiamos psichodinaminiu požiūriu – siekiama ne tik panaikinti simptomą, bet suprasti priežastį, kodėl jis atsiranda. Centro komanda nuolat bendradarbiauja ir telkia pagalbai švietimo, sveikatos, socialinės pagalbos specialistų, esančių aplink vaiką, tinklą. Nuolat gilinamasi į sudėtingus klientų atvejus ir sunkumų atsiradimo, progresavimo dinamiką, analizuojama pagalbos sistemos kokybė, efektyvumas, teikiamos rekomendacijos dėl pagalbos sistemos gerinimo įvairioms institucijoms.

Programa:

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeORfKeGZeGJSJHFKOseSOQtfwnRLPcQp4lACJ3jUF-ekf8PA/viewform?usp=pp_url

 

Dalyvavimas nemokamas. Vietų skaičius ribotas.

Organizatoriai: VšĮ Terapinio ugdymo centras „Aplink“ ir Vilniaus miesto savivaldybės Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinavimo skyrius

Data ir laikas: lapkričio 25 d. 9:00-15:15 val. Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos salė.


Vilniaus miesto savivaldybė