Į pagrindinį turinį 
Svetainėje naudojami tik būtini slapukai užtikrinantys svetainės veikimą.  Gerai

Kviečiame į konferenciją!
Kviečiame į trečiąją Terapinio ugdymo centro „Aplink“ organizuojamą konferenciją – „Aš Tave girdžiu, matau, priimu“ – ryšio kūrimo svarba dirbant su elgesio ir emocijų sutrikimų (EES) turinčiais vaikais! Šį kartą norime dar giliau panagrinėti, kaip mūsų santykiai daro įtaką tam, kokie esame, bei ko reikia, kad ryšys su kitais galėtų padėti įveikti kylančius sunkumus.
 
Konferencijoje savo žiniomis ir patirtimi dalinsis įvairių sričių specialistai, su elgesio ir emocijų sutrikimų turinčiais vaikais dirbantys mokytojai ir terapeutai, kurie iš skirtingų perspektyvų atskleis, kodėl santykis su kitais mums yra toks reikšmingas. Išgirsti tai, ką vaikas mums bando pasakyti, pamatyti, kokie poreikiai slypi už jo elgesio, bei priimti jį toks, koks yra – vienos svarbiausių puoselėjančio santykio sudedamųjų dalių, kurios ir taps mūsų konferencijos pamatu.
 
Konferencijos dalyvius kviesime ir patiems patirti ryšio su kitais galią patyriminėse, puoselėjimo, meditacijos bei atvejų aptarimo grupelėse.
 
Konferencija skirta pedagogams, švietimo pagalbos specialistams, psichologams, terapeutams, mokyklų administracijų darbuotojams, vaiko gerovės komisijų nariams, vaiko teisių apsaugos specialistams ir kitų sričių atstovams, kurie savo darbe susiduria su elgesio ir emocijų sutrikimų turinčiais vaikais ir nori jiems padėti.
 
REGISTRACIJA – https://forms.gle/7eLNzyPXGNq24vBK7

PROGRAMA:
 
Data ir laikas: 2023 m. gruodžio 1 d. 9:00 - 16:00 val.
Vieta: Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos salė (Konstitucijos pr. 3)
 
 

Vilniaus miesto savivaldybė