Į pagrindinį turinį 
Svetainėje naudojami tik būtini slapukai užtikrinantys svetainės veikimą.  Gerai

Kviečiame į TBRI® mokymus!
„TBRI nėra žodžiai. TBRI yra tai, ką žmonės daro supratę žodžius.“ – dr. Davidas Crossas
 
Kviečiame į rugpjūčio 9 ir 16 d. vykstančius mokymus - ,,Pasitikėjimu grįsta santykių intervencija (TBRI®): įvadas ir apžvalga". 
 
   Šie dviejų dienų mokymai yra apžvalga, skirta susipažinti su visomis intervencijos dalimis, atkreipiant dėmesį į tai, kaip kiekviena intervencijos strategijos dalis sukūria holistinę TBRI® prigimtį.
   Pasitikėjimu grįsta santykių intervencija (TBRI®) – tai prieraišumu grįsta, trauminei patirčiai jautri, visą vaiką apimanti intervencija, sukurta atliepti kompleksinius vaikų ir jaunuolių, patyrusių ankstyvąsias nepalankias patirtis, toksišką stresą ir (arba) santykių traumą, poreikius.
   Ši intervencija buvo sukurta dr. Karyn Purvis ir dr. Davido Crosso Teksaso krikščioniškojo universiteto Karyn Purvis vaiko raidos institute siekiant įveikti nepalankių ankstyvųjų išgyvenimų ir santykių traumos pasekmes pasitelkiant tris sinergetinius principus: ryšio kūrimo, įgalinimo ir elgesio korekcijos principus.
   Ryšio kūrimo principai yra skirti kurti sveikus ir gydančius santykius pasitelkiant dėmesingo įsisąmoninimo ir įsitraukimo strategijas. Įgalinimo principai yra skirti suteikti paramą fiziniams vaiko ar jaunuolio poreikiams ir reguliacijai pasitelkiant ekologines (aplinkos) ir fiziologines (kūno) strategijas. Elgesio korekcijos principai yra skirti koreguoti iš baimės kylantį iššūkių keliantį vaikų elgesį pasitelkiant proaktyvias ir atsako strategijas.
   Intervencija remiasi daugybe per eilę metų atliktų mokslinių tyrimų duomenimis prieraišumo, traumos ir neuromokslų srityse, tačiau praktiškai ši intervencija buvo ištobulinta tiesioginio darbo su traumą patyrusiais vaikais metu. Nors TBRI® buvo sukurta, siekiant atliepti vaikų, patyrusių smurtą, nepriežiūrą ar kitą psichologinę traumą, poreikius, tačiau yra įrodyta, jog ši intervencija yra tinkama visiems vaikams. TBRI® siūlo praktinius įrankius tėvams, globėjams, mokytojams bei visiems su vaikais dirbantiems specialistams, padedančius išudgyti didžiausią vaiko potencialą.
 
Lektorius
Norbert Badalov – VšĮ Terapinio ugdymo centro „Aplink“ vaiko atvejo koordinatorius, pasitikėjimu grįstos santykių intervencijos (TBRI®) praktikas, DIRFloortime® praktikas.
 
2024 m. rugpjūčio 9 d. 09:00–17:00 (9 akad. val.)
2024 m. rugpjūčio 16 d. 09:00–17:00 (9 akad. val.)
Kaina dalyviui – 130 eurų.
Dalyvių skaičius ribotas (iki 10 žmonių).
Registracijos formą rasite čia:

Vilniaus miesto savivaldybė